Agencja interaktywna – zaufaj specjalistom i rozwijaj swój biznes w sieci!

Audyt stron www

Dobra widoczność serwisu marki w wynikach Google to podstawa, jeśli chcemy trafić ze swoją ofertą do szerokiego grona klientów. Niestety, źle wykonana strona www nie ma większych szans na dobrą lokatę, na szczęście można ją zawsze zoptymalizować. Aby dowiedzieć się, jakie błędy popełnili twórcy witryny, warto zlecić audyt pozycjonowania, który wykaże wszelkie nieprawidłowości on-page oraz off-page.

Nasza nowoczesna agencja interaktywna przeprowadza profesjonalny SEO audyt. Na analizę składa się szereg działań, które pozwalają ustalić, czy serwis jest atrakcyjny z punktu widzenia algorytmu wyszukiwarki. Specjalista realizujący to zlecenie korzysta z różnego typu narzędzi, które są oferowane przez firmę Google. Chociaż można z nich korzystać w dużej mierze bezpłatnie, to interpretacja uzyskanych tam wyników wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie. Dlatego na potrzeby audytu należy zatrudnić fachowców, którzy zapewnią najlepsze rezultaty. 

Profesjonalny audyt pozycjonowania

Wielu przedsiębiorców w ramach oszczędności decyduje się na samodzielne projektowanie wizytówki online swojej marki lub też zleca to zadanie mniej doświadczonym webmasterom. Jednak obecnie nie wystarczy mieć własnej strony z aktualną ofertą, aby przyciągnąć nowych klientów. W dzisiejszych czasach konsumenci korzystają z Google w celu znalezienia odpowiednich towarów i usług. Przeważnie wybierają ofertę, która jest widoczna w top 10 wyników dla konkretnej frazy. Decydując się na SEO audyt, można opracować dalszą strategię pozycjonowania, dzięki którym widoczność serwisu znacznie się poprawi.

W naszej agencji interaktywnej kompleksowy audyt pozycjonowania strony internetowej składa się z następujących działań:

analizy optymalizacji serwisu, 

kontroli profilu linkowego oraz widoczności strony,

analizy statystyk w Google Statistics i G. Search Console. 

Pierwsze zadanie jest najważniejsze i przeprowadzane w każdym przypadku. Dwie pozostałe analizy są nieobowiązkowe i o konieczności ich przeprowadzenia poinformuje nasz specjalista zajmujący się zleceniem.

SEO audyt strony www

Analiza optymalizacji serwisu polega na dokładnym sprawdzeniu jej kodu źródłowego w celu znalezienie ewentualnych błędów. Nieprawidłowości w obrębie nagłówków, meta tagów czy opublikowanych treści są negatywnie oceniane przez algorytm Google i wpływają na niższą pozycję w wynikach. Podobnie działają wadliwe linki wewnętrzne i zewnętrzne prowadzące na analizowany serwis. SEO audyt pozwala wychwycić wszystkie błędy krytyczne, które zostaną omówione w ostatecznym raporcie, wręczonym klientowi na zakończenie zlecenia.  

Audyt SEO - zgłoś się do profesjonalistów!

Strona www może znaleźć się w top 10 wyników Google, jednak najpierw warto przeprowadzić na niej audyt pozycjonowania. Następnie nasza agencja interaktywna wdroży dalsze działania SEO, w tym optymalizację serwisu, link building oraz copywriting. Najważniejsze, aby zgłosić się do specjalistów, którzy mają doświadczenie i wiedze w tym zakresie, tylko oni bowiem zapewnią dobre rezultaty.